Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest metodą, dzięki której możliwe jest mechaniczne złuszczenie naskórka – warstwa po warstwie. Metoda ta w szczególności polega na usunięciu i ścieraniu warstw naskórka przy użyciu narzędzia wyposażonego w głowice ścieralne, które pokryte są naturalnym diamentem. Metoda ta umożliwia umiarkowane usuwanie górnych warstw naskórka, a głęboko w warstwie podstawowej dochodzi do wytwarzania nowych i pełnowartościowych komórek. Nowo powstałe komórki zastępują te uszkodzone. Należy jednak zaznaczyć, że złuszczanie następuje bardzo powoli. Dzięki temu metoda jest bezpieczna i nie ma żadnego ryzyka związanego z zbyt głębokim lub nierównym złuszczeniem się naskórka czy też powstania blizn. Salon kosmetyczny (Bydgoszcz -> swiaturody.com/bydgoszcz,kosmetyczka,9.html), który wykonuje ten zabieg wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, która spełnia wszelkie normy europejskie, która spektakularnie poprawia jakość i funkcjonowanie skóry. Jest to stosunkowo nowoczesna technika wykorzystywana w kosmetyce, która polega na zastosowaniu bardzo łagodnego peelingu, który łagodzi problemy skórne. Warto również nadmienić, że mikrodermabrazja, którą wykonuje kosmetyczka Bydgoszcz jest przez nią kontrolowany, aby nie okazało się, że zabieg jest zbyt intensywny. Intensywność tego zabiegu jest dobierana indywidualnie w zależności od potrzeb klientek. Oferowany przez ten salon kosmetyczny zabieg mikrodermabrazji jest bezpieczny, nieinwazyjny i przede wszystkim bezbolesny i nie powodujący uczuleń jak to bywa w przypadku wielu innych zabiegów kosmetycznych.
Zabieg mikrodermabrazji wykonuje się w leczeniu trądziku i zmian trądzikowych co 2 lub 3 tygodnie. Powinno się wykonać cały cykl, który wynosi od 5 do 10 zabiegów w zależności od powstałych dotychczas zmian skórnych.
Jeśli mikrodermabrazja ma być zabiegiem odmładzającym to powinno się go wykonać co 3 lub 4 tygodnie lub w 2 sesjach – raz na pół roku, co pozwala na podtrzymanie uzyskanych dotychczas wyników. Ponowne wykonanie mikrodermabrazji w tym przypadku możliwe jest dopiero po 6 tygodniach. Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten zabieg wykonywać regularnie, ale jeśli służy on tylko i wyłącznie do oczyszczenia i odświeżenia skóry twarzy. Jest on szczególnie polecany dla osób mających jakiekolwiek problemy ze skórą twarzy.

1 komentarz

  1. Alicja78Z

    Bardzo lubię zabieg mikrodermabrazji bo szybko widać efekty. Dodatkowo nie obciąża bardzo mojego budżetu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>