Manicure i pedicure

Manicure i pedicure to zabiegi stosowane w 98% tylko przez kobiety. Mają one na celu poprawę wyglądu i estetyki dłoni oraz stóp. Manicure to wyrównanie skórek i paznokci u rąk, a pedicure u stóp. Oprócz tego, jest to także pielęgnacja i malowanie paznokci.

Profesjonalny manicure i pedicure powinna robić wykwalifikowana kosmetyczka. Niestety manicure wykonywany w domu często nie wygląda dobrze, ponieważ łatwo popełnić błędy podczas malowania paznokci.

 

A takie znajdziemy w salonach kosmetycznych w Bielsku-Białej (zobacz listę takich miejsc na swiaturody.com ➡ kosmetyczka ➡  Bielsko-Biała). Zabiegi te mają w swojej ofercie gabinety kosmetyczne takie jak Salonik Kosmetyczny Patrycja, Katarzyna Kopeć Pracownia Kreowania Wizerunku i Kosmetologii, Żaneta Panfil Salon Urody, Estetyki i Kosmetyki oraz Beauty Salon Kosmetyczny Dagmara Mucha. W Bielsku-Białej znajduje się także specjalistyczny zakład zajmujący się pielęgnacją samych stóp, jest to Podo-Prestige & Wellness Gabinet Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp. W ofercie gabinetu znajdują się takie propozycje jak: skrócenie i opracowanie paznokci, podcięcie wrastającego paznokcia oraz masaż refleksologiczny. Gabinet w swojej ofercie ma wiele więcej zabiegów na stopy, ale także na dłonie.

Manicure może wykonywany być na kilka sposobów. Możliwym jest nałożenie zwykłego lakieru do paznokci, a także nałożenie lakieru hybrydowego. Oprócz tego istnieją jeszcze inne metody wykonywania manicure, takie jak: manicure biologiczny, japoński, manicure naklejkowy oraz paznokcie żelowe. Paznokcie żelowe sprawdzają się doskonale u osób z krótkimi, łamliwymi i słabymi paznokciami. Zakładanie tipsów i pokrywanie ich żelem zajmuje dobre kilka godzin, ale efekty utrzymują się nawet kilka tygodni. Warto jednak poświęcić ten czas dla pięknego efektu zadbanych i czystych paznokci, które od wielu lat są wizytówką człowieka. Ceny takich zabiegów wahają się od 40 zł do 100 zł, zależnie jaki salon wybierzemy. Najlepiej udać się do profesjonalnej kosmetyczki, która sprawi, że nasze paznokcie będą wyglądać dużo lepiej i estetyczniej, a nie brzydko i odpychająco. Nie warto więc kierować się tylko ceną, ale także opiniami jakie ma dany gabinet kosmetyczny. Estetyczne dłonie i stopy są teraz bardzo łatwe do osiągnięcia. Wiele zakładów ma w swojej ofercie manicure oraz pedicure, które mogą zmienić nasze dłonie nie do poznania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>